Instruktor języka Wznów próbkę

To połączone CV Format łączy elementów odwrócenia chronologicznego CV i CV funkcjonalne Typy / style. Format jest najbardziej elastyczny, co pozwala wskazać te fragmenty CV, które są najbardziej odpowiednie do celu zawodowego. Jest to coraz bardziej popularny format CV.

Ponadto, można szukać próbek wznowić przemysł lub sytuacja kariera.

INSTRUKTOR JĘZYKA WZORUJE PRÓBKĘ STYLISTYCZNE POMYSŁY, KTÓRE MOŻESZ UŻYWAĆ W SWOIM WZORZE

Imię Nazwisko
Adres ulicy
Miasto, ST KodPocztowy
Telefon #
Adres e-mail

Instruktor • Administrator / Kierownik ds. Edukacji
~ Specjalista TESOL / ESOL • Rozwój kursu • Szkolenie nauczycieli ~

Doświadczony instruktor i lider edukacyjny / administrator kompetentny w tworzeniu środowisk edukacyjnych, które są rozluźnione, przyjemne i dostosowane do specyficznych potrzeb języka angielskiego jako uczących się drugiego języka. Osiągnięto postęp w optymalizacji uczenia się w środowisku wielokulturowym poprzez innowacyjną integrację multimediów, dzielenie się pomysłami oraz poprzez stworzenie ram, które inspirują rozwój umiejętności u uczniów w każdym wieku i z różnych środowisk. Spotkania liderów nagrodziły mocne strony szkolenia personelu, opracowywania programów i metod dostarczania jakości, które wyznaczają standardy doskonałości i poprawiają reputację społeczności.

Profesjonalna siła to:

• Nauka języka komunikatywnego
• Przywództwo zespołowe i nadzór
• Komunikacja międzykulturowa
• Rozszerzenia standardowe Scholastic
• Poradnictwo rówieśnicze

• Uczenie oparte na zadaniach
• Rozwój programu szkoleniowego
• Materiały multimedialne instruktażowe
• Curriculum Development

• TOEIC, TOEFL, STEP
• Wystąpienia publiczne / Prezentacje
• Relacje studencko-wydziałowe
• Ułatwienie warsztatom dla nauczycieli
• Pragmatyka

Podsumowanie technologii: Word, Outlook, Internet, aplikacje antywirusowe / firewall,
podstawowe programy Excel i PowerPoint

EDUKACJA KWALIFIKACJE

Magister Lingwistyki Stosowanej (TESOL)
Macquarie University (2003)

Bachelor of Arts (Psychologia i Socjologia)
Uniwersytet Swinburne (1996)

Dyplom nauczania (podstawowy)
Graylands Teacher's College (1978)

KARNAWAŁ SNAPSHOT

NOVA INTERCULTURAL INSTITUTE, Japonia

1997-2004

Dyrektor szkoły
Śledzenie rozwoju zawodowego uwydatnia się dzięki trzem awansom do ról o coraz większej złożoności i autorytecie - od instruktora, przez asystenta trenera, trenera i dyrektora szkoły. Zdobył reputację wśród kadry nauczycielskiej jako zaufany doradca w zakresie dostarczania programów szkoleniowych, metod utrzymywania osobistej motywacji i dostosowywania treści kursów do potrzeb studentów.
Początkowo uczył studentów w wieku od 3 do 12-lat, gimnazjum, liceum i studentów oraz dorosłych od początku do poziomu zaawansowanego, a później skupił się głównie na rozwoju umiejętności nauczycieli w celu podniesienia poczucia wspólnoty jakości, wzmocnienia wydajność i zaufanie nauczycieli oraz zwiększenie liczby studentów.
Wysiłki przyniosły wspaniałe nagrody w regionie uznanym za najlepszy status sprzedaży w Japonii.

Kluczowe uwagi / główne punkty:

  • Uzyskano rzadkie zatwierdzenie zarządzania, aby ominąć zinstytucjonalizowane podejście szkoły, demonstrując, w jaki sposób system uczenia oparty na zadaniach uzupełnił styl nauczania i podniósł poziom doskonałości. Przeprowadził udane testy w dwóch szkołach i przeszedł do etapu, w którym oficjalne szkolenia były powszechnie uważane za "symbol statusu" przez pracowników chcących doświadczyć nowych pomysłów.
  • Zaprojektowano dwa moduły szkoleniowe oparte na zadaniach, aby promować rozwój zawodowy i innowacje. Zaczynając od "podstaw", celem było poszerzenie horyzontów nauczycieli poprzez zmianę podejścia do osobistego stylu i potrzeb uczniów. Szkolenia zainspirowały personel do skupienia się na podstawowych kompetencjach komunikacyjnych i objęły swobodę projektowania zadań w małych grupach w celu wstępnego "testowania" na uczących się rówieśników.
  • Połączone zasoby szkoleniowe, które przekształciły grupę indywidualnych nauczycieli w zespół edukacyjny z wieloma materiałami dydaktycznymi dostępnymi w scentralizowanej lokalizacji oraz zbiorową filozofią skoncentrowaną na rozwoju i innowacji.
  • Zainspirowane miesięczne warsztaty "bogate w treść" dla pracowników, zawierające praktyczne, praktyczne pomysły na integrację z codzienną profesjonalną praktyką nauczycielską.
  • Regularnie proszony o prowadzenie lekcji "jeden na jeden" ze studentami w oparciu o silną reputację w zakresie optymalizacji efektów uczenia się uczniów. Cytowany przez jednego ucznia jako instrumentalny w poprawie wyniku TOEFL o 50 + punkty.
  • Druga i trzecia umowa ze szkołą podstawową zostały podpisane warunkowo po uzgodnieniu osobiście i wyłącznie nauczania klas TESOL.
  • Przeprowadzenie sesji społecznościowych dla grup lokalnych mieszkańców w centrum miasta po podejściu do centrali Nova przez lokalną organizację rządową.
  • Zidentyfikowani potencjalni liderzy i przeszkoleni / pod opieką nauczyciele 10-podopieczni w Kagawie i sąsiednich prefekturach. Pielęgnował kariery nauczycieli poprzez regularne wizyty, pozytywne opinie i oferowanie możliwości przywództwa. Kadencja nauczyciela uśrednia teraz 2-4 lata przeciwko nowemu kadencji 8-miesięcy do jednego roku.
  • Przeprowadzaj oceny wydajności i składaj raporty do kierownictwa dotyczące perspektyw przywództwa i zaleceń dotyczących podwyżek wynagrodzeń.
  • Przewodził skomputeryzowanemu raportowi umieszczającemu informacje na dysku, aby pomóc zatrudniać nauczycieli z comiesięcznym raportowaniem. Wprowadzono zapis miesięcznych rozkładów jazdy na dysku i rozpowszechniano kopie do wszystkich szkół w podobszarze, co pozwala na łatwe śledzenie harmonogramów nauczycieli, dni wolne, święta i zamienione zmiany.

UNIWERSYTET ŚWIATOWY
Bachelor of Arts, Student studiów stacjonarnych

1993-1996

AWARYJNE NAUCZANIE, Melbourne

1992-1993

Our Lady of the Nativity, West Essendon

1991

WCZEŚNIEJSZE DOŚWIADCZENIE

  • Święto pracy (1989-1991). Goldmine Truck Driver / Bartender / Emergency Teaching, WA.
  • Kalgoorlie Catholic Primary School, Kalgoorlie, WA (1985-1988). Rok 5, Rok 6, Nauczyciel wychowania fizycznego i koordynator implementacji IT. Zarządzał budżetem i zakupem PE, a także współtworzył szkolne procedury ewakuacji i ćwiczenia ewakuacyjne. Wydarzenie zarządzało udziałem szkoły w programie "Jump Rope for Heart" National Heart Foundation - uznanym za jeden z najbardziej skutecznych zbiórek pieniędzy w Zachodniej Australii. Zorganizowane sportowe i pływackie karnawałowe, szkolne i międzyszkolne, zarówno rządowe, jak i prywatne.
  • John Paul College, Kalgoorlie, WA. (1983-1984). Rok 5 Nauczyciel.
  • Święto Europejskie (1982)
  • Mary's Mount Primary School, Gooseberry Hill, WA. (1981). Rok 6 Nauczyciel.
  • Kearnan College, Manjimup, WA. (1979-1980) Rok Nauczyciel 6.

Użyj Szukaj pracy w kraju or Wyszukiwanie pracy w kraju wyszukiwarki pracy!

Pamiętaj, że twoje CV / CV musi być ukierunkowane, skanowania oraz generowanie odsłon, Jeśli masz problemy ze swoimi pisanie CV or pisanie CV zamiast wpatrywać się w pustą kartkę, użyj próbki CV, Szablony CV, próbki CV i Szablony CV lub:

Większość rekruterów spodziewa się otrzymać list motywacyjny wraz ze swoim CV lub CV.
Tak więc przygotuj list motywacyjny przekonanie czytelnika, dlaczego jesteś najlepszym kandydatem do wywiad.
Jeśli masz problemy ze swoimi Pisanie listu motywacyjnego użyj jednego z nich:

Inny instruktor języka Wznów przykładową informację

Aby odnieść sukces w wyszukiwanie pracy w kraju i otrzymujesz pracę, którą chcesz, musisz się przygotować list motywacyjny i CV or Resume które musisz e-mail natychmiast do potencjalnych pracodawców wybranych podczas poszukiwania pracy.

Gdy otrzymasz zaproszenie do wywiad, możesz ubiegać się o wiza i pozwolenie na pracę. Następnie przygotuj się na rozmowę kwalifikacyjną i przyjrzyj się typowym pytania rozmowa kwalifikacyjna, wskazówki rozmowa kwalifikacyjna i inne umiejętności poszukiwania pracy.

Sprawdź rozmowę o pracę do & nie i inne umiejętności poszukiwania pracy strony. Dowiedz się, dlaczego ludzie Nie zatrudniony na dostępnych miejsc pracy.

Kontynuacja rozmowy kwalifikacyjnej za pomocą dziękuję list, Pracodawcy uważają to jako wskazanie ostatecznego zainteresowanie pozycji.

Ponadto, na poszukiwania pracy, wizy, pozwolenie na pracę, list motywacyjny, CV i CV, rozmowa o pracę i ubierania stron, można znaleźć wskazówki dotyczące różnych krajów.

Powodzenia z Instruktor języka wznowi próbkę.