Indonezja Dress Code

Życie w Indonezji to nie to samo, co wyjazd na wakacje do Indonezji. Powinieneś być przygotowany do podjęcia Indonezja jak to jest ze wszystkimi jego trudności, sprzeczności i wyzwań. Pracowanie za granicą Brzmi jak przygoda dla wielu ludzi. Jednak, zatrudnienie w Indonezji wymaga więcej niż tylko oczywiste Indonezja CV i Indonezja list motywacyjny pisanie i tłumaczenie.

Będziesz musiał stawić czoła problemom, które prawdopodobnie nawet nie przemknęły Ci przez głowę, kiedy zaczniesz poszukiwanie pracy w Indonezji. Nie miej złego pojęcia o wpływie, jaki mogą mieć na twoją przygodę! Na przykład doświadczysz różnych zasad i praktyk imigracyjnych, procedur ubiegania się o pracę, trendów wyboru i kultury zarządzania.

Indonezyjski kodeks ubioru dla rozmów kwalifikacyjnych

Ważne jest, aby demonstrować w Indonezja rozmowa kwalifikacyjna dobry wygląd i dobre maniery. Zdejmij kapelusz i okulary przeciwsłoneczne podczas przechodzenia do domu.

Pozory mają znaczenie. Indonezyjczycy przywiązują dużą wagę do wyglądu, a wyglądanie w biznesie będzie dalekie. Kod ubioru zależy od branży, a bankowość i finanse są najbardziej konserwatywne.

Pamiętaj, jak się ubrać jest jednym z najważniejszych czynników w Nie jest zatrudniony w Indonezji

Zrób swoje badania na temat firmy, w której przeprowadzasz wywiad. Dowiedz się, co noszą ich pracownicy, a następnie ubieraj się tak, jak są lub milsi. Zawsze, gdy masz wątpliwości, najlepszą polityką jest zadzwonić z wyprzedzeniem i zapytać o wymagania stroju. Jeśli nie masz pewności, jaki strój jest wymagany do rozmowy, ubieraj się po stronie konserwatywnej.

Pamiętaj, że jest gorąco, więc najlepiej ubrać się w lekki, oddychający materiał, taki jak bawełna lub len. Ubierz się elegancko i profesjonalnie we wszystkich rozmowach, nawet na stanowiskach związanych z usługami, takich jak te w restauracjach. Skrupulatne szczegóły twojego stroju gwarantowałyby szacunek rozmówcy.

Mężczyźni zwykle noszą konserwatywne czarne, szare, granatowe, ciemnoniebieskie lub brązowe garnitury, białe lub jasnoniebieskie dobrze wyprasowane koszule i konserwatywne proste krawaty lub krawaty z małymi wzorami. Twoje wypolerowane buty powinny być klasyczne w ciemnych kolorach pasujących do stroju.

Kobiety powinien ubierać się zachowawczo, upewniając się, że są dobrze przykryte od kostki do szyi i unikają ciasnych ubrań. Noś tylko obrączkę lub pierścionek zaręczynowy. Niewielka ilość makijażu jest w porządku. Zaleca się, aby kobiety wyglądały prosto, bez przyciągającej wzrok biżuterii i akcesoriów.

Sukienka na zadania, które ma, a nie do pracy trzeba

Czapki, bandany, szorty, biżuteria do przekłuwania ciała, buty do tenisa, buty sportowe, poty, zaniedbane ubrania, dżinsy, podkoszulki, sandały, buty z odkrytymi palcami i stringi nigdy nie są akceptowane.

Pokrycia wszelkich widocznych tatuaży i piercing.

Niezbędne są czyste włosy i paznokcie. Jeśli wiatr wiał, czesz włosy przed pierwszym kontaktem w recepcji.

Nie nosić butelkę wody lub kubek kawy. Carry tylko szczupłą folderu trzyma swoje dokumenty aplikacyjne pracy i CV.

Nie należy żuć nic w ogóle i nie palić przed wywiad.

Po rozpoczęciu pracy, zapytaj w pierwszym dniu, co ubiór zwykle i starają się dopasować, że w następnych dniach.

Ogólnie rzecz biorąc, praca biurowa z dnia na dzień, wymaga co najlepiej można opisać jako biznesie casual. Długie spodnie i krótkim rękawem dla mężczyzn i dla kobiet, sukienki na co dzień są dopuszczalne.

Inne informacje o indonezyjskim kodzie ubioru

Gdy otrzymasz zaproszenie do Indonezja rozmowa kwalifikacyjna, możesz ubiegać się o wizę indonezyjską i Pozwolenie na pracę Indonezja. Następnie przygotuj się do rozmowy kwalifikacyjnej i przyjrzyj się Indonezja ubiór ponieważ sposób ubierania się jest jedną z najważniejszych cech w jest zatrudniony.

Kontynuacja rozmowy kwalifikacyjnej za pomocą dziękuję list, Pracodawcy uważają to jako przejaw twojej silnej zainteresowanie pozycji.

Ponadto, w sprawie międzynarodowego Informacje, poszukiwania pracy, wiza, pozwolenie na pracę, list motywacyjny, CV i CV, rozmowa o pracę i dress code strony znajdziesz wiele przydatnych wskazówek dla osób poszukujących pracy za granicą.

Powodzenia z twoim Indonezja ubiór.