Praca rządowa dla osób poszukujących pracy

Federalne agencje pracy są wymieniane przez agencje rządu federalnego w ogłoszeniach o wolnych stanowiskach publikowanych w różnych czasopismach, witrynach internetowych, katalogach, bazach danych, listach adresowych i gorących numerach.

Każde federalne miejsce pracy powinno zawierać;

  • numer ogłoszenia
  • opis pozycji
  • wymagania
  • ostateczny termin składania wniosków
  • seria / stopień
  • zakres płac
  • potencjał promocji
  • podstawa do oceny
  • wytyczne dotyczące aplikacji, takie jak format (OF 612, wznowić itp.), wznowić wytyczne i pytania KSA.

Proces zatrudniania rządu federalnego jest dość rygorystyczny, nie przestrzegając zasad i terminów podanych w ogłoszeniu o wakacie, zostaniesz zdyskwalifikowany, nawet jeśli jesteś najbardziej wykwalifikowanym kandydatem.

Federalne miejsca pracy

Chociaż zaleca się, aby sprawdzić strony internetowe agencji rządowych, aby uzyskać więcej informacji, oto kilka stron, które zawierają listy ofert pracy federalnej: USAJobs, FedWorld, America's Job Bank, StudentJobs.

Użyj najmocniejszych silników poszukiwania pracy w Internecie na bieżąco!

Szukaj pracy w kraju or Wyszukiwanie pracy w kraju

Inne informacje o ofertach rządowych

Aby odnieść sukces w poszukiwaniu pracy i znalezieniu pracy, której potrzebujesz, musisz się przygotować list motywacyjny i CV or Resume które musisz e-mail natychmiast do potencjalnych pracodawców wybranych podczas poszukiwania pracy.

Gdy otrzymasz zaproszenie do rozmowa o pracę, możesz ubiegać się o wiza i pozwolenie na pracę. Następnie przygotuj się do rozmowy kwalifikacyjnej i przyjrzyj się dress code ponieważ sposób ubierania się jest jedną z najważniejszych cech w jest zatrudniony.

Sprawdź rozmowę o pracę do & nie i inne umiejętności poszukiwania pracy strony. Dowiedz się, dlaczego ludzie Nie zatrudniony na dostępnych miejsc pracy.

Ponadto, na poszukiwania pracy wizy , pozwolenia na pracę, list motywacyjny, CV i CV, rozmowy kwalifikacyjne i ubierania stron, można znaleźć bardzo przydatne wskazówki dla wielu różnych krajach.